Zapowiedź testu. Kerastase Architecte kąpiel wzmacniająca włosy

Kobiety coraz częściej narzekają na stan swoich włosów. W pędzie ku pięknie wyglądającym włosom zapędzają się w ślepy zaułek: pragną mieć długie, lśniące włosy o oszałamiającym kolorze, pełne witalności i świetnej kondycji, ale nie mają czasu na długoterminową pielęgnację. Sięgają zatem po prostownicę, farbują i rozjaśniają włosy, poddają pukle inwazyjnym, często krótko działającym zabiegom mającym wydłużyć włosy lub wyprostować je.

kerastase-architecte.jpgEfekt przypomina błędne koło: krótkotrwały efekt pięknych włosów okupiony tygodniami zmagania się z suchymi, matowymi i łamliwymi puklami. Bywa, że preparaty używane do pielęgnacji włosów przestają działać. Pukle niszczeją w oczach. Jak je odratować? Czy istnieje specyfik, który w widoczny sposób wzmocni włosy? Postanowiliśmy sięgnąć po produkt lansowany przez firmę, która zdobyła już uznanie w zakresie pielęgnacji włosów.

Kerastase wydała na rynek specjalistyczny szampon: Force Architecte Kąpiel Wzmacniająca do włosów mocno osłabionych. Jest on przeznaczony do włosów pozbawionych kondycji, łamliwych, cienkich i przesuszonych, których końce rozdwajają się.

Obietnice producenta

Według zapewnień firmy Kerastase kąpiel do włosów Force Architecte sprawi, że pukle zyskają piękny i zdrowy wygląd, oraz w wyraźny sposób się pogrubią. Regularnie stosowana kąpiel do włosów uczyni je odporne na zniszczenia, podatne na stylizację, miękkie w dotyku, wygładzone i lśniące.

Kąpiel Force Architecte opiera się na połączeniu wyjątkowych składników (Vita Ciment Advance oraz Intra Cylane), które mają zdolność wnikania do wnętrza włosów i wzmocnić ich wewnętrzną strukturę. Pro – Keratyna ma za zadanie wypełnić mikrouszkodzenia na powierzchni włosów, które zyskają odporność, ceramidy wygładzają łuski włosów i działają na zasadzie międzykomórkowego cementu, a ekstrakty roślinne pomagają wymienionym wyżej substancjom w odbudowie nawet mocno uszkodzonych włosów.

Zapowiedź testu

Postanowiliśmy poddać kąpiel Force Architecte dokładnej analizie. Czy działa? W jaki sposób i w jakim czasie? Jak wyglądają włosy po kuracji z Force Architecte?

Nasza redakcyjna koleżanka, od dawna zmagająca się z problemem osłabionych i łamliwych włosów zdecydowała się stosować Force Architecte przez miesiąc, do spółki z polecana przez firmę Kerastase maską do włosów, również wchodzącą w skład serii Architecte. Maseczkę zaleca się stosować na włosy 2 razy w tygodniu.

Niecierpliwie czekamy na rezultaty, które opisze ona na stronie naszego magazynu.