BaByliss : wypróbuj ekspresową termo – szczotkę prostującą włosy!

Uwielbiamy artystyczny nieład na głowie. Fryzura w stylu messy hair nieraz ratowała nas w ciężkie poranki, kiedy nie mamy czasu na układanie fryzury, albo wówczas, kiedy stan naszych włosów jest tak opłakany, że nijak nie daje się ich wygładzić i wyprostować. Asekurujemy się wówczas pastą modelującą lub pianka nadającą skręt kosmykom i… wychodzimy do pracy.

stylizacja-wlosow.jpgJeśli jednak pracujesz w miejscu, kiedy ułożone, gładkie włosy są wymagane, lub jeśli po prostu miewasz nieustanny kontakt z klientem i masz być osobą reprezentatywną, a twój wygląd i fryzura staje się wizytówką firmy – nie powinnaś zbyt często skłaniać się ku niechlujnym fryzurą.

Jeśli twoje włosy o poranku (i każdej innej porze dnia!) buntują się przeciwko jakiejkolwiek stylizacji – wspomóż je szczotką prostującą firmy BaByliss.

To wyjątkowa termo-szczotka prostująca, która wyposażona jest w 3 rodzaje grzebieni (od cienkich, rozczesujących pukle, przez 50 specjalnych ząbków służących układaniu fryzury, aż po 43 grube, termiczne ząbki pokryte specjalną, ochronną, ceramiczną powłoką, które prostują włosy).

Trzystopniowa regulacja temperatury pozwala na delikatną lub intensywną stylizację tych kosmyków, które wyjątkowo trudno się wygładzają. Dzięki temu szczotka wyprostuje niemal każdy rodzaj włosów, a ceramiczna powłoka zabezpieczy łuski przed uszkodzeniem. Szczotkę wyposażono również w specjalny, obrotowy przewód, który zapewni wygodę i komfort podczas stylizacji, a wskaźnik LED pokazuje aktualną temperaturę pracy szczotki. Niewątpliwym atutem szczotki prostującej BaByliss jest podwójny generator jonów, który zapobiegnie puszeniu i elektryzowaniu się kosmyków, oraz świetnie wygładzi włosy.

BaByliss ma dużą powierzchnię, dzięki czemu jest w stanie wyprostować duże pasma włosów za jednym pociągnięciem. To pozwala zaoszczędzić czas stylizacji (tak bezcenny zwłaszcza podczas poranków, gdy szykujemy się do pracy).

W komplecie ze szczotką BaByliss otrzymujemy również bardzo praktyczny drobiazg: matę termoizolacyjną. Dzięki niej ochronimy powierzchnie łazienkowych mebli przed wysoką temperaturą szczotki prostującej.

BaByliss kusi przystępną ceną i świetnymi rozwiązaniami chroniącymi włosy i pozwalającymi wyczarować piękną fryzurę w krótkim czasie.