Najmodniejsze fryzury w sezonie wiosna/lato 2017.

wlosy.jpgJak co roku najwięksi projektanci mody, guru fryzjerstwa i najlepsi makijażyści podpowiadają nam, co będzie modne i w co należy się ubierać. Sprawdź, trendy na sezon wiosna/lato 2017. Jak się czesać, jakie ozdoby do włosów będą jazzy, jakich kosmetyków używać?

W nadchodzącym sezonie wiosna/lato 2017 modne będą tzw. mokre fryzury i gładko zaczesane włosy. Zrobisz jeszcze lepiej, kiedy włosy zwiążesz w koczek. Do ułożenia takiego uczesania zastosuj żele lub olejki kosmetyczne. Świetnie sprawdzą się także lakiery i pianki utrwalające fryzurę. Koczek zabezpiecz wsuwkami, a wzdłuż twarzy wypuść jeden kosmyk. Taki trik sprawi, że będziesz wyglądać nonszalancko i niegrzecznie. Inspiracji szukaj u Paco Rabanne, Thierry Mugler, Alexander McQueen. Niektórzy z nich do wymodelowania fryzury stosują dobrze znane ci olejki do włosów, np. Redken Diamond Oil lub MoroccanOil Treatment.

Jak ozdabiać i czym związywać włosy? I w tej kwestii projektanci przychodzą nam z pomocą. Do upinania pasemek możesz wykorzystać dosłownie wszystko. Rewelacyjnym gadżetem może okazać się cienki pasek do spodni. Równie ciekawym pomysłem ozdobienia włosów jest opaska z doczepionymi skrawkami materiału, wstążkami i koronkami. Nadal będzie modna zwykła wstążka w czarnym kolorze lub lniana tasiemka z wystrzępionymi brzegami. Jeśli chcesz wyglądać nietuzinkowo, do włosów przyczep zawieszki, magnesy lub inne duże ozdoby. Wykorzystaj wsuwki i spinki. Na topie będą także opaski, bandany, korony i spinki ze śmiesznymi napisami.

W sezonie wiosna/lato 2017 bardzo modne będą warkocze plecione różnymi sposobami i znajdujące się z tyłu lub na czubku głowy. Oczywiście z mody nigdy nie wyjdzie klasyczny warkocz zaplatany od podstawy głowy na lekko pofalowanych włosach. A jeśli je rozpuścisz, uzyskasz kolejną fryzurę, która często króluje na wybiegach mody. Na topie będą także warkocze zaplatane po bokach głowy, ale puszczone luźno wzdłuż policzków.

A jak w sezonie wiosna/lato 2017 będzie wyglądała grzywka? Według Gucciego, Versace, Diora i Chloe modne będą równo obcięte grzywki, zachodzące na brwi i lekko zasłaniające oczy. Można je nosić zarówno na prostych włosach, jak i lekko pofalowanych. Pamiętaj, że grzywka pasuje do każdego uczesania i typu włosów.