Suszarka, która nawilży twoje włosy? To możliwe dzięki Philips Moisture Protect

philips-moisture-protect.jpgSuszarka jest produktem, bez którego my, kobiety nie potrafimy się obejść. Bez niej życie byłoby bardzo trudne. Jednocześnie każda kobieta zdaje sobie sprawę, ze suszenie włosów to zarazem błogosławieństwo i przekleństwo dla włosów. Jasne: ułatwia ułożenie fryzury i skraca maksymalnie czas przygotowań przed wyjściem, a jednocześnie – przez emitowanie wysokiej temperatury – przerażająco szybko wysusza włosy. Idealnym rozwiązaniem byłaby suszarka, która nie tylko suszy włosy i kreuje fryzurę, ale również pielęgnuje pukle. Do tej pory taka suszarka była swoistym świętym Graalem w dziedzinie stylizacji; nieziszczonym snem wielu kobiet, które po prostu nie wyobrażają sobie życia bez suszenia włosów.

Wszystko się zmieniło, kiedy firma Philips wydała na rynek rewolucyjną suszarkę do włosów Philips Moisture Protect. Nie tylko suszy ona włosy w ekspresowym tempie, ale również dba o ich poziom nawilżenia. Jak to możliwe?

Suszarka wyposażona jest w czujnik Moisture Protect, który działa na podczerwień, poddając włosy stałej analizie podczas suszenia. Nieustannie diagnozuje on poziom nawilżenia naszych kosmyków i dobiera do nich odpowiednią temperaturę tak, aby włosy nie straciły wilgotności i nie oddawały wody z wnętrza. Dzięki temu pukle zachowują odpowiedni stopień nawilżenia, a poziom wody w ich strukturze jest odpowiednio wysoki. Efekt? Włosy są wysuszone szybko, sprawnie i bez uszkodzeń. Suszarka Philips jest w stanie wysuszyć włosy zaledwie w 5 minut, bez żadnego uszczerbku dla kosmyków. Philips Moisture Protect sprawdza się zwłaszcza wtedy, kiedy się spieszymy i potrzebujemy silnego strumienia powietrza. W tradycyjnych suszarkach taka metoda suszenia natychmiast przegrzewa i wysusza włosy. Suszarka Philips jest wyposażona w specjalną funkcję Thermo Protect, zapewniającą optymalną temperaturę suszenia: taką, którą Twoje włosy są w stanie znieść bez żadnego uszczerbku. Co więcej: Philips Moisture Protect wyposażono w 6 regulowanych ustawień prędkości oraz temperatury, zimny nadmuch oraz pielęgnację jonową zapobiegającą puszeniu się i elektryzowaniu włosów.

To suszarka, która nie tylko dba o włosy i skraca czas suszenia, ale również pozostawia je gładkie i zapobiega puszeniu. Ma przy tym piękny, elegancki design, który zadowoli nawet najbardziej wymagające kobiety.