Jeśli grubo, to tylko na włosach! Seria My Big Fat Hair od Lee Stafford

Piękne, grube i zadbane włosy, które są wygładzone i w dobrej kondycji… która z nas o takich nie marzy? Niestety rzadko która kobieta może pochwalić się włosami o dużej objętości, gęstymi i w dodatku zadbanymi.

wlosy.jpgNiestety bardzo często same przyczyniamy się do osłabienia kondycji naszych pukli. Suszymy gorącym nawiewem suszarki, osłabiamy farbami, rozjaśniamy i dobieramy im nieodpowiednią pielęgnację. Grubość naszych włosów jest też uwarunkowana genetycznie, ale – na szczęście – w pewnym stopniu można im pomóc. Na rynku dostępne są kosmetyki, które – tworząc na powierzchni włosów mikroskopijną otoczkę – potrafią sprawić, że pukle zyskają dodatkową objętość.

Jednymi z ciekawszych kosmetyków zwiększających objętość włosa na całej długości jest seria Lee Stafford, o przewrotnej nazwie My Big Fat Hair. W jej skład wchodzi szampon i odżywka do włosów. Regularnie stosowane w widoczny sposób zwiększają grubość włosów.

Zarówno szampon, jak i balsam do włosów Lee Stafford My Big Fat Hair zamknięte są w różowej tubie, opatrzonej charakterystycznym logo firmy (szampon ma przezroczyste opakowanie, przez które widać ile produktu zostało jż przez nas zużyte). Kosmetyki pięknie pachną. Szampon bardzo dobrze się pieni i dobrze spłukuje się z włosów, nie wysusza ani nie podrażnia skóry głowy, a kosmyki dają się bardzo łatwo rozczesać. Odzywka jest bardzo wydajna – już niewielka jej ilość nabłyszcza i wygładza włosy, które stają się miękkie. Regularne stosowanie serii My Big Fat Hair sprawia, że włosy nie tylko zyskują blask i witalność, ale również zwiększa się ich objętość. Delikatny film, który pozostaje na włosach po użyciu odżywki, osiada na puklach na całej długości i intensyfikuje ich grubość bez przeciążania kosmyków.

My Big Fat Hair to kolejne genialne produkty lansowane przez markę Lee Stafford, znaną, nagradzaną i cenioną na całym świecie za produkty bardzo dobrej jakości.