Nowość! Wyjątkowa szczotka do włosów Detangling i – Flow

Jeśli masz kręcone włosy, które niezmiernie ciężko jest rozczesać, lub jeśli Twoje pukle są cienkie i delikatne i plączą się przy każdej próbie ułożenia fryzury, ciężko na nie zaaplikować odżywkę do włosów, a suszenie Twoich kosmyków trwa w nieskończoność, ta nowość będzie dla ciebie.

akcesoria-do-wlosow.jpgNowa szczotka z kolekcji Ewy Schmidt wygląda dosyć nietypowo.

Szczotka Detangling i – Flow jest duża, ma wygodną rączkę i wykonana jest cała z plastiku. Jej wyjątkowość polega na tym, że ma dosyć nietypową konstrukcję i- FLOW z licznymi otworami. Detangling i – Flow jest dzięki temu bardzo lekka, ale nie to decyduje o jej popularności. Otwory w szczotce umożliwiają przepływ powietrza podczas suszenia, dzięki czemu cały proces przebiega dyzo szybciej. Szczotka nie elektryzuje włosów i bardzo łatwo jest ją utrzymać w czystości.

Nadaje się do stylizacji włosów. Szczególnie pokochają ją panie, które mają kręcone, lub splątane pukle. Szczotka nie szarpie włosów, delikatnie je rozczesuje i nie odkształca ani nie zaburza ich struktury.

Będzie idealna nie tylko do stylizacji i podczas suszenia włosów, ale również do nakładania odżywki na mokre włosy – zarówno podczas kąpieli, jak i po wyjściu spod prysznica.

Elastyczne ząbki szczotki przypominają wyglądem miękkie i giętkie igiełki, które nie drapią skóry głowy, lecz delikatnie ją masują, pobudzając jednocześnie krążenie skóry. To wzmacnia cebulki włosów i sprawia, że pukle przestają wypadać, a włosy zaczynają rosnąć zdrowsze i silniejsze.

Szczotka dostępna jest w dwóch kolorach: czarno – niebieskim oraz czarno – pomarańczowym.

Wiele kobiet używa Detangling i – Flow podczas farbowania włosów – szczotka ułatwia równomierne rozłożenie farby na kosmykach. Jest bardzo pomocna, zwłaszcza gdy koloryzujemy długie, mogące się plątać włosy.

Jest to bardzo prosty w użyciu, przemyślany produkt, który z pewnością rozwiąże wiele problemów dotyczących włosów i skóry głowy.