Olejek kokosowy w sprayu? Tak, to możliwe! Nourishing Coconut Oil od OGX

Jeśli przyzwyczaiłaś się, że olejek kokosowy „mieszka” w słoiku i ma postać białego masełka – na pewno będziesz zaskoczona produktem lansowanym przez firmę OGX.

nourishing-coconut-oil.jpgOlejek w atomizerze to genialny pomysł. Kokosowy produkt można bowiem wszędzie zabrać ze sobą i użyć go w każdej chwili. Aplikacja jest szybka i bezproblemowa, a ponadto zajmuje jedynie chwilę, a olejek w formie atomizera jest lekki i nie obciąża pukli. Włosy zyskują blask i są zabezpieczone przed uszkodzeniami, a fryzura ujarzmiona. Dzięki niemu na zawsze zażegnasz puszenie się włosów. Olejek kokosowy od OGX ma jeszcze jedną, niewątpliwą zaletę: został bowiem wzbogacony innymi, cennymi substancjami korzystnie wpływającymi na stan włosów. Należą do nich m.in.:

– Masło shea — regeneruje i odżywia włosy, zawiera bogactwo witaminy A, wygładza, uelastycznia pukle i nadaje im blasku. Afrykańskie masło shea zabezpiecza ponadt włosy przed gorącymi temperaturami.

– Ekstrakt z pędów bambusa – od dawna znany jako środek wzmacniający i regenerujący włosy. Ekstrakt wytłoczony z pędów bambusa zapewnia włosów naturalną ochronę przed uszkodzeniami, potrafi również nieznacznie zwiększyć objętość włosów, oraz zapenić im odpowiedni poziom nawilżenia.

– Proteiny – odpowiadają za piękny wygląd włosów i dają im siłę, dzięki czemu pukle nie niszczeją i przestają wypadać. Proteiny to nic innego jak proste białka, zbudowane z aminokwasów. Są niezbędne w pielęgnacji pukli, ponieważ mają zdolność wypełniania ubytków wzdłuż łodygi włosa. Dzięki nim włosy lepiej się układają i poddają stylizacji.

– Wspomniany wcześniej olejek kokosowy zapewnia włosom ochronę przeciwko uszkodzeniom mechanicznym oraz wysokimi temperaturami. Zawiera naturalny filtr UV, który zabezpieczy włosy przed silnym słońcem oraz innymi niekorzystnymi czynnikami klimatycznymi.

Olejek obfituje również w witaminę E, zwaną witaminą młodości; dzięki temu spowalnia procesy starzenia się włosów.

Produkt OGX jest delikatny i bardzo wydajny, a przy tym pięknie pachnie. Zdecydowanie wart jest polecenia. Sprawdzi się o każdej porze roku.